Kantor Poznań

W Kantorze Wymiany Walut PARK w Poznaniu zawsze kluczowe jest dla nas zadowolenie klientów. Dlatego wybierając właśnie nas, mają Państwo pewność, że transakcja będzie udana!

kantor_poznan_z_zewnatrzNasza siedziba znajdująca się przy ulicy Ratajczaka w mieście Poznań została zaprojektowana specjalnie po to, aby zapewniać naszym klientom bezpieczeństwo i wygodę. To tutaj czekają efektownie wykończone wnętrza w klasycznym stylu, które sprawią, że pobyt u nas zawsze będzie dla Państwa przyjemny. Transakcje można realizować zarówno przy okienku kasowym, jak i w specjalnie przeznaczonym do tego celu pomieszczeniu, które zapewnia dyskrecję i prywatność. Nasz kantor jest przystosowany do prowadzenia bezpiecznych transakcji, nawet w wyższych kwotach.

W Kantorze Wymiany Walut PARK w Poznaniu zatrudniamy tylko przeszkolone i wykwalifikowane osoby, które posiadają doświadczenie w zawodzie. To gwarancja wysokiej jakości obsługi dla naszych klientów. Zależy nam na tym, aby każda transakcja u nas, niezależnie od kwoty, przebiegała w przyjemnej atmosferze. To powoduje, że wstępując do naszego kantoru, mają Państwo pewność profesjonalnej obsługi.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo już teraz informacje na temat wymiany walut w naszym kantorze. Przygotowaliśmy podręczny kalkulator z przelicznikiem walut. Wystarczy tylko wprowadzić kwotę i określić waluty do przeliczenia, aby od razu dowiedzieć się, ile wynosi kwota. Dane na stronie internetowej stale aktualizujemy, dlatego przed odwiedzeniem naszego kantoru osobiście mogą Państwo sprawdzić ceny skupu i sprzedaży walut na dany dzień.

Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonego miejsca do wymiany walut, jesteśmy gotowi do zapewnienia Państwu kompleksowej obsługi. W połączeniu z atrakcyjnymi cenami, które gwarantujemy, jesteśmy kantorem, który cieszy się dużą popularnością wśród klientów i ma wiele pozytywnych opinii. Dlatego jeżeli potrzebują Państwo miejsca, w którym wymiana walut będzie zawsze przyjemnością, zachęcamy do odwiedzenia nas w Poznaniu w naszym kantorze. Nasze grono stałych klientów stale się poszerza i mamy nadzieję, że dołączą Państwo do nas.

Kantor Wymiany Walut PARK
Bogusław Płonka

ul. Ratajczaka 10 (róg Ogrodowej)
61-821 Poznań
Tel. 61/ 852-72-76
Fax 61/ 851-68-23
e-mail: kantorpark@kantorpark.pl
Pon. – Pt  9:00- 18:00

Comments are closed